Historie

W sierpniu 2019 r. mój tata doznał udaru krwotocznego po lewej stronie mózgu, przez co został całkowicie sparaliżowany po swojej prawej stronie. Wkrótce moja rodzina i ja zaczęliśmy badać krótko- i długoterminowe skutki udaru oraz sposoby zwalczania tych problemów. Nasze badania doprowadziły nas do HBOT. Od czasu stosowania tlenoterapii hiperbarycznej zauważyliśmy poprawę chodu mojego taty. Unosi ramię i porusza ramieniem. Jest zmotywowany, aby kontynuować swoją drogę do wyzdrowienia.

Podobno Harleigh miała pozostać w stanie śpiączki farmakologicznej do końca życia, zażywającym czternaście różnych leków dziennie. Brak możliwości przyjmowania pokarmów doustnie czy produkcji śliny bez konieczności ciągłego jej odsysania to tylko niektóre z wielu problemów, z których WSZYSTKIE zostały rozwiązane przez tlenoterapię hiperbaryczną. W ciągu dwóch miesięcy zmieniła się diametralnie i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Dzisiaj (5.03.2019) po raz pierwszy wstała (z asystą).Jej postępy mnie oszałamiają, ponieważ powiedziano mi, że już nigdy nie będzie dzieckiem, które znałam a ona co tydzień udowadnia, że się mylili.

W 2010 roku zostałem ranny w Afganistanie i od tego czasu nękały mnie liczne objawy Traumatycznego Uszkodzenia Mózgu. Spędziłem lata szukając ulgi tylko po to, by społeczność medyków i weteranów powiedziała mi, że nie ma nic, co mogłoby złagodzić to, czego doświadczałem. Kiedy poznałem doktora Harcha powiedział mi, że jest nie tylko nadzieja... jest leczenie. W 2018 roku po zaledwie dwóch miesiącach kuracji nie mogłem uwierzyć w efekty. Dziś jestem całkowicie wolny od wszystkich moich objawów związanych z TUM. Ta kuracja jest największym darem, jaki można kiedykolwiek otrzymać. Tlenoterapia hiperbaryczna pozwolił mi zacząć żyć, a nie tylko przetrwać. Jestem dozgonnie wdzięczny.

https://trenerbiegania.pl/blog/tlenoterepia-i-komora-hiperbaryczna-czyli-nowoczesne-narzedzia-treningowe-dostepne-dla-kazdego